Neden Garnizone ?

(X)
Asker arkadaşları ile iletişim kurmak isteyen herkesin, bu isteğinin gerçekleşebileceğine inandığı bir site neden olmasın?
Bu hedef için gerekli her türlü uygulamayı barındıran garnizone.com, hatırladığınız ama nerede olduğunu bilmediğiniz asker arkadaşlarınızı, komutanlarınızı, komutansanız askerlerinizi, dostlarınızı, kankanızı bulmaya yarar. Bulmakla da kalmaz bir daha kaybetmemeniz için gerekli tüm çalışmaları yapar ve size keyifli vakit geçireceğiniz bir ortam sunar. Ve Tabii ki ücretsizdir.

Asker arkadaşınızı bulma işini bize bırakın. Nasıl mı ?
Garnizone'da yaklaşık 6,000 birlik kayıtlı. Birlikler sürekli güncelleniyor. Sizin yapmanız gereken sadece askerlik yaptığınız birliğe kendinizi eklemek. O andan itibaren birliğinizin bir üyesi oluyorsunuz. Asker arkadaşlarınız sizden önce sitemize üye olmuşlarsa isimlerini birlik listesinde hemen görebiliyorsunuz. Sizden sonra birliğinize kayıt yapıldığında da kaydolan kişinin dönem veya tertip bilgileriyle sizin bilgileriniz arasında bir paralellik sağlandığında bilgilendirme e-mail'i alıyorsunuz.

Tanıtım Turumuzda, sitemizdeki etkinliklerle ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz...