Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. www.garnizone.com adresi altında bulunan bu web sitesi bundan sonra Garnizone olarak anılacaktır.


Kullanım koşulları Garnizone tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz.

Garnizone, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Garnizone herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.


Bu Web Sitesinde Garnizone’un kontrolünde olmayan Web Sitelerine linkler bulunabilir. Garnizone herhangi bir şekilde bu diğer Web Sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Garnizone, bu linkleri sadece bu Web Sitesinin kullanıcılarına kolaylık yaratmak için sağlamaktadır ve diğer bir web sitesine bir linkin bulunması söz konusu sitenin içeriğinin tasdik edildiği anlamına gelmez.


Garnizone üzerinde oluşturulan tüm (ses, görüntü, metin, fotoğraf vb..) içeriğin sorumluluğu içeriği oluşturan üyeye aittir. Eklenen içeriğin telif haklarına uygun olarak eklenmesi ve T.C. Kanunlarına uygun olması sorumluluğu içeriği oluşturan üyeye aittir. Garnizone bu içeriğin paylaşılması için gerekli ortamı sağlamaktadır ancak içeriği kontrol etmekle yükümlü değildir. Bu yükümlülük üyeye aittir.


Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin altında bulunan “İletişim” linkine tıklayıp bize bildiriniz.


Son Güncelleme Tarihi: 28-10-2008